mycie okien warszawa

Mycie okien Warszawa

Tylko do końca Lipca o 5 zł taniej – Promocja

Promocja sprzątania z myciem okien z naszymi środkami. Mamy wszystko do sprzątania ścierki, wiaderko, mop, niezbędną chemię, gąbeczki szczoteczki ściągaczki do szyb ręczniki papierowe i worki na śmieci.

stawka za mycie okien od 20 zł za skrzydło zamiast 25 zł

mycie okien warszawa

Mycie okien Warszawa zakres

Wykonujemy mycie okien dla klientów indywidualnych i biznesowych
Dla klienta indywidualnego wykonamy:

mycie okien w mieszkaniu, mycie okien w domu, mycie przeszkleń, mycie luster.
Myjemy okna do wysokości 4 m, myjemy ramę szybę i parapety.
Do wykonania usługi mycia okien mamy ze sobą wiaderko, profesjonalne ściągaczki, ręczniki papierowe, ściereczki, worki na śmieci oraz płyn do mycia szyb.

Dla klienta biznesowego wykonamy:

kompleksowe mycie okien warszawa, mycie witryn sklepowych, mycie witryn wystawowych, mycie okien w biurze, mycie okien w mieszkaniu, mycie okien w magazynie, mycie witryn w sklepie galerii, mycie luster, mycie okien w mieszkaniu, mycie okien w domu, mycie okien po remoncie: z zapraw, farb i klejów, usuwanie naklejek z okien i luster.

Do wykonania usługi mycia okien mamy ze sobą wiaderko, profesjonalne ściągaczki, ręczniki papierowe, ściereczki, worki na śmieci oraz płyn do mycia szyb, na życzenie klienta możemy dowieźć drabinę za dopłatą

mycie okien cena od 25 zł za skrzydło okna
mycia okien po remoncie cena od 30 zł za skrzydło okna

mycie balustrad – od 20 zł za szybę

Mycie zabudowy balkonu – od 20 zł za szybę zabudowy

dowóz drabiny 50 zł

zapraszamy do skorzystania z innych naszych usług

Warszawa mycie okien, mycie witryn i przeszkleń wykonujemy w następujących dzielnicach:

Warszawa Bielany, Warszawa Bemowo, Warszawa Białołęka, Warszawa Bródno, Warszawa Centrum, Warszawa Okęcie, Warszawa Śródmieście, Warszawa Ochota, Warszawa Mokotów,  Warszawa Muranów, Warszawa Praga, Warszawa Praga Południe, Warszawa Praga Północ, Warszawa Powiśle, Warszawa Śródmieście, warszawa Solec, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Tarchomin, Warszawa Ursus, Warszawa Wola, Warszawa Włochy, Warszawa Wilanów, Warszawa Żoliborz.

Tel: 794 060 030

Pon-Sob: 8:00 – 20:00

Skontaktuj się

;